A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Недогарківська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Піщанської громади

Протокол поіменного голосування №б/н «Протоколи поіменного голосування на 52 сесії 7 скликання Недогарківської сільської ради»

Кількість переглядів: 144
Скликання: 2020 рік
Сесія: 52 сесія 7 скликання
Тип документу: Протокол поіменного голосування
Дата прийняття: 13.10.2020
Дата оприлюднення: 13.10.2020
Номер документу: б/н
Назва документу: Протоколи поіменного голосування на 52 сесії 7 скликання Недогарківської сільської ради
Прикріплені файли:
 1. Про внесення змін до показників бюджету сільської об’єднаної територіаль-ної громади на 2020 рік (0.87 МБ)
 2. Про проєкт «Розвиток та популяризація активного туризму на території Недогарківської ОТГ» (0.85 МБ)
 3. Про надання громадянам земельних ділянок для ведення городництва (0.86 МБ)
 4. Про припинення права користування земельною ділянкою під розміщення торгівельного кіоску (0.83 МБ)
 5. Про надання в оренду земельної ділянки гр. Пивовар Н.В. для сінокосіння та випасання худоби (0.82 МБ)
 6. Про посвідчення права комунальної власності Недогарківської сільської ра-ди на земельну ділянку (0.84 МБ)
 7. Про продовження громадянам права користування земельними ділянками для сінокосіння та випасання худоби (0.83 МБ)
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлен-ня (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Ігнатенко В.О. (0.89 МБ)
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлен-ня (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Василевській О.П. (0.88 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Максимівка по вул. Зигіна, бу (0.87 МБ)
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бідіній А.Ю. (0.86 МБ)
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Бідненко М.В. (0.88 МБ)
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бідненко М.В. (0.87 МБ)
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеуст-рою щодо встановлення меж 2/3 частки земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Гордовій Г.В. (0.87 МБ)
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коробці П.В. (0.86 МБ)
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мороз Л.І. (0.85 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Богатирьовій В.П. (0.91 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Івасенку С.А. (0.88 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Ляпун С.Г. (0.87 МБ)
 20. Про розгляд заяви гр. Безрученко Т.О. щодо затвердження технічної доку-ментації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ді-лянки (0.86 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Пивовар О.І. (0.89 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділян-ки у власність гр. Карпенку С.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (0.86 МБ)
 23. Про розгляд заяви гр. Панасенко Я.О. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою (0.86 МБ)
 24. Про розгляд письмового повідомлення гр. Кравченка В.С. щодо замовлен-ня та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства без дозвільного рішення органу місцевого самоврядування (0.91 МБ)
 25. Про розгляд письмового повідомлення гр. Кравченка С.С. щодо замовлен-ня та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства без дозвільного рішення органу місцевого самоврядування (0.89 МБ)
 26. Про передачу в оренду земельної ділянки, площею 0,0087 га, кадастровий номер 5322482801:01:005:0081, для експлуатації та обслуговування торгівельного кіоску за адресою вул. Приморська,159 в с. Недогарки (0.89 МБ)
 27. Про внесення змін в рішення 48 сесії 7 скликання Недогарківської сільської ради від 02.03.2020 року (0.82 МБ)
 28. Про передачу в оренду приватному підприємству «ЕСТЕЙТ ДІВЕЛОП» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування приміщення магазину №2 (0.87 МБ)
 29. Про передачу в оренду Недогарківському ССТ земельної ділянки для екс-плуатації та обслуговування приміщення магазину №14 (0.86 МБ)
 30. Про передачу в оренду Недогарківському ССТ земельної ділянки для екс-плуатації та обслуговування приміщення магазину №20 (0.84 МБ)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Носенку В.Г. (0.9 МБ)
 32. Про посвідчення права комунальної власності Недогарківської сільської ради на земельні ділянки (0.84 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Андріано-ву А.С. (0.86 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Грінченку М.О. (0.86 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Іщенку Є.С. (0.86 МБ)
 36. Про внесення змін в рішення 50 сесії 7 скликання Недогарківської сільської ради від 04.08.2020 року (0.84 МБ)
 37. Про розгляд заяви гр. Юшка А.М. щодо надання дозволу на розробку про-екту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.87 МБ)
 38. Про розгляд заяви гр. Великотрав Р.В. щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Рокитне-Донівці (0.87 МБ)
 39. Про виділення одноразової матеріальної допомоги гр. Міщенку В.О. (0.82 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь