Голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету триває

Дата: 14.11.2019 10:05

Проєкт № 21 Проєкт № 84Проєкт № 20

Шановні мешканці громади!

Стартував новий конкурс проєктів "Шкільний громадський бюджет". Серед 160 проєктів - 3 наших. Ці проєкти пишуть діти, в них вони втілюють свої мрії та бачення, якою повинна бути сучасна українська школа.

Знайомтеся з проєктами:

Проєкт № 20 Велопарковка «Newparking» на території Недогарківського ліцею Кременчуцького району Полтавської області.

Проєкт спрямовано на забезпечення учнів та персоналу Недогарківського ліцею двома сучасними та комфортними  велопарковками (розміром 5м х8 м) по 50 веломісць кожна.

Проєкт № 21 Супер-перерва у Недогарківському ліцеї (село Недогарки, Кременчуцький район).

Проєктом передбачається покращення умов проведення шкільних перерв для 136 учнів Недогарківського ліцею за рахунок встановлення шаф (локерів) для зберігання змінного взуття та особистих речей учнів, облаштування мобільної зони для відпочинку учнів пуфами, столиком для настільних ігор та фліпчартом для розвитку фантазії учнів та придбання Bluetooth-колонки для проведення музичних перерв.

Проєкт № 84  Створення «Creative zone» у шкільній бібліотеці Максимівського ліцею.

Проєктом передбачається створення «Creative zone» у шкільній бібліотеці Максимівського ліцею, як місця для спілкування та комфортного відпочинку учнів Максимівського ліцею. «Creative zone» стане місцем зібрання представників учнівського самоврядування для вирішення питань самоуправління, створить учнівський клуб «по інтересам», дасть можливість для позаурочного спілкування учнів та додасть нового життя шкільній бібліотеці.

Щоб проголосувати за проєкти, зайдіть на сайт  https://poltava-obl-school-budget.e-dem.in.ua/#/

та підтримайте проєкти за допомогою власного цифрового підпису  або через систему Приват24.

Пам"ятайте, ці проєкти написали діти нашої громади. Це їх мрії. Кому, як не нам, дорослим, потрібно допомогти їх втілити. І зробити це не важко, варто лише "віддати свій голос". І тут немає різниці - чи ти живеш у Максимівці, чи в Недогарках, як давно ти закінчив школу, і чи ходять до школи твої діти. Головне - підтримати наших дітей, дати їм шанс на перемогу.