МИ - УКРАЇНЦІ

Дата: 15.03.2018 08:12

14 березня в старшій групі ДНЗ «Барвінок» було проведене відкрите заняття з малечею  вихователем Теркун В.А.

Тема заняття: «МИ_УКРАЇНЦІ».

Мета:

сприяти набуттю старшими дошкільниками ключових компетенцій: інтелектуальних, комунікативних, практичних у формуванні світогляду дошкільників. Залучити їх до системи суспільних цінностей: державних та національних символів, рідної мови, культури. Забезпечити єдність поколінь  та інтерес до культурної спадщини українців. Виховувати патріотизм, любов до Батьківщини.

Вправляти  дітей в кількісній та порядковій лічбі; порівнювати кількісний склад елементів двох множин; знаходженні суміжних чисел; закріплювати елементарні навички обчислювання.

Закріплювати вміння виділяти перший звук у словах; розрізняти м’які та тверді приголосні звуки. Вчити складати речення за графосмужками. Розвивати  у дітей фонематичний слух, уяву, творче мислення, інтонаційну виразність.

Вдосконалювати навички охайного  користування клеєм, пензликами для наклеювання, підставками для пензликів, серветками для промокання. Вдосконалювати техніку наклеювання.

Вихователь Теркун Валентина Анатоліївна, в присутності  начальника відділу освіти ,культури , спорту та туризму Крівченко Л.В. ,методиста  науково - методичного кабінету Ломтєвої  Г. О,керівництва садочка –Яріш О.П. колег , провела зі своїми вихованцями інтегроване  заняття, присвячене українському народу.Наприкінці заняття дітки прикрасили Україну квітами,щоб ці квіточки принесли мир,злагоду на нашу рідну землю.

Вихователь ДНЗ «Барвінок» Теркун В.А.