ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області:

14:22 06.09.2019

Оголошення про конкурс на посаду керівника (директора) Максимівського ліцею Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора Максимівського ліцею  Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області:

14:45 05.09.2019