Про проведення обласного конкурсу ілюстрацій "Ритм життя 2020"

Дата: 07.05.2020 13:33

Комунальна установа "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради, згідно Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки, оголошує Обласний конкурс ілюстрацій "Ритм життя 2020".

Мета Конкурсу - створення сприятливих умов для самореалізації творчих людей, заохочення людей, які перебувають на самоізоляції до художніх видів творчості, розкриття індивідуальності та реалізації творчих здібностей.

Завдання Конкурсу - відобразити свої будні в умовах сьогодення, створити ілюстрацію, яка розкриває побутове життя в умовах карантину 2020 року. Серед конкурсних ілюстрацій приймаються до розгляду - малюнки, фотографії, векторні зображення.

До участі в Конкурсі запрошуються особи будь-якого віку.

Порядок та терміни проведення Конкурсу. Конкурс проводиться в три етапи:

1. Подання робіт до 15 червня 2020 року та їхній розгляд комісією Конкурсу.

2. Відбір та конвертування кращих малюнків в цифровий вигляд для подальшого використання, як ілюстрації зі збереженням авторства (15-30 червня 2020 року).

3. Нагородження переможців Конкурсу - липень 2020 року.

ВАЖЛИВО!!! Для участі у Конкурсі необхідно заповнити Форму реєстрації:

Вимоги до ілюстрації на Конкурс:

1. Максимальний розмір цільного зображення - аркуш формату А3.

2. Вимоги до растрових зображень (фотографія): формат файлу  .eps  .tif,   .jpg (high quality, мінімальний дозвіл 150  dpi, розмір зображення 1:1).

3. Векторні зображення (текст, картинка, малюнок): формат файлу  .eps .ai, .cdr, шрифти переведені у криві або прикладені файли шрифтів.

4. Друк векторних зображень здійснюється згідно доступної палітри кольорів матеріалами (флекс-плівки).

Заявку на участь та роботу подати до 15 червня 2020 року за адресою: 36000, м. Полтава, вул.Міщенка,2, оф.59 (3 поверх).

За детальною інформацією про Конкурс звертатися за телефонами: 0532-500-653, 099-964-81-90 або на електронну пошту: poltomcp@ukr.net.