ОГОЛОШЕННЯ

Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки "Європейська співдружність"

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Сердце до серця" на 2016-2021 роки, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку "Європейська співдружність" до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

09:42 28.11.2019

До уваги платників податків. З 01 жовтня 2019року розпочнуть діяти нові рахунки для сплати податків і зборів!

Виконавчий комітет Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області повідомляє, що на виконання п.3 постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року №62 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні здійснено заміну діючих рахунків  для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів  відповідно до вимог стандарту IBAN.

15:50 30.09.2019

Оголошення про конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області:

14:22 06.09.2019

Оголошення про конкурс на посаду керівника (директора) Максимівського ліцею Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора Максимівського ліцею  Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області:

14:45 05.09.2019