Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки "Європейська співдружність"

Дата: 28.11.2019 09:42

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Сердце до серця" на 2016-2021 роки, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку "Європейська співдружність" до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах - грандіозному святі квіткового мистецтва.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 093-214-64-17.