"Крок до Зірок"

Дата: 13.06.2016 09:23

Уже другий рік поспіль діти Максимівки святкують своє свято "День захисту дітей"
, яке  традиційно проводиться 1 червня.

Так і в цьрму році у святковій залі зібралися батьки, бабусі, дідусі та жителі села щоб разом зі своїми нащадками розділити радість дитинства.

"Крок до зірок" - так називався цьогорічний гала-концерт, адже кожна дитина на сцені відчуває себе маленькою зірочкою, а їх з кожним роком збільшується, цього року на сцені було 38 учасників.

Чудові пісні, вірші та номери самодіяльності продемонстрували дітки присутнім гостям. Сільський староста щиро привітав всіх присутніх та побажав мирного неба над головою, наснаги, щастя, та щоб дітки наші завжди були усміхнені. Необхідно зазначити, що на етапі підготовки до свята активно попрацювала наш соціальний працівник і чудова людина Ніна Іванівна, посприявши тому, щоб всі дітки отримали подарунки!

До створення казкового настрою для дітей долучилися всі батьки які організовували солодке застілля з домашньої випічки, компотів, соку свіжих фруктів. Особливо дітлахів вразили торти, які вдома власноруч виготовила мама трьох дітей Толочко Альона.

Фото без опису

Хочеться також подякувати спонсорам свята завдяки чиїм коштам дітлахи прикрасили святкову сцену та провели улюблений флеш-моб "Малюнок на асфальті", це і Мулявка О.Д., Крівченко В.Я., Горюнов А.С., Зюман В.С., Сьора І.І.

Фото без опису                                                                               Фото без опису