Пізнай себе, свій рід, свій нарід - 2018

Дата: 27.02.2018 12:41

21-23 лютого 2018 року Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, КЗ "Харківська обласна станція юних туристів" сумісно з Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна провели ХІІ Всеукраїнську філосовську історико-краєзнавчу конференцію учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід".

У складі Полтавської делегації від Максимівського НВК були запрошені Пилипенко Вадим Валерійович, керівник гуртка "Євроклуб" та учасники даного гуртка Іщенко Юлія та Корольова Любов.

Учні Максимівського НВК показали себе якнайкраще. Як результат:

Корольова Любов була нагороджена грамотою за кращу доповідь на секції "Глобальні проблеми сучасності"

Іщенко Юлія була нагороджена грамотою за кращу доповідь на секції "Сенс життя у поглядах сучасної молоді".

Керівник гуртка Пилипенко Вадим Валерійович був відзначений Дипломом за сумлінну працю з виховання учнівської молоді засобами краєзнавства, вагомий внесок у дослідження історії та духовності рідного краю, якісну підготовку учнів.