ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!!

Дата: 01.09.2017 13:43

Дорогі школярі, вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з Вас. Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Кожен з нас пройшов через першу шкільну парту, першу вчительку, перший Буквар, оцінки – добрі та не дуже. Для всіх нас ці спогади є теплими та незабутніми.

Усім, хто 1-го вересня прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця, поважайте батьків, однокласників. Будьте впевнені у власних силах і здібностях.

Хочу висловити  велику вдячність  шановним учителям за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зичу всім школярам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

Ще раз вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним  роком! Зі святом – Днем знань! Успіхів Вам у праці та навчанні!

Сільський голова В.К.Пащенко