Грамоти, медалі та кубки за зайняті призові місця в районній спартакіаді, та з нагоди свята, присвяченого 20-й річниці прийняття Конституції України отримали спортсмени нашої громади!

Дата: 29.06.2016 13:50

Грамоти, медалі та кубки за зайняті призові місця в районній спартакіаді, та з нагоди  свята, присвяченого 20-й річниці прийняття Конституції України отримали спортсмени нашої громади!

24 червня 2016 року в с. Потоки Кременчуцького району відбулася спартакіада серед сільських рад.  В якій команда Недогарківської сільської об’єднаної територіальної громади виборола почесне 2 командне місце серед сільських рад  району. Відповідно програми учасники спартакіади змагалися з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, гирьовий спорт. Від Недогарківської сільської ради була сформована команда із жителів Максимівки та Недогарок, які показали високі результати, та здобули наступні призові місця: ПЕРШЕ місце з гирьового спорту здобув Вадим Гіглан, який підняв дві гирі маса яких була по 24 кг поштовхом від грудей 50 разів, та викид гирі однією рукою 35 разів, масою 24 кг.

3-тє місце з настільного тенісу здобули Заніздра Ярослава та Кійло Сергій, команда з міні - футблу посіли 3- тє місце   (Юхименко Дмитро, Бондар Олександр, Дячук Сергій, Заворотній Олександр, Фурса Антон, Ляпун Артем,  Мулявка Віталій, Арішін Артем і Шаповал Олександр).

Вітаємо наших спортсменів!!  Велика подяка вам за участь! Ви - наша гордість, наша надія!