16 липня в селі Білецьківка пройшов гастрономічно-гумористичний фестиваль «Пливе щука з Кременчука»

Дата: 18.07.2016 14:04

Білецьківка стає справжньою фестивальною платформою - на підтримку місцевих виробників, в недалекому майбутньому цілком здатна конкурувати з кращими фестивальними майданчиками країни! Нещодавно саме там кременчужани пригощалися ароматними ягодами полуниці на українському полуничному фесті 2016. Новий фестиваль розширив туристичні горизонти села, зібравши сотні жителів Кременчуцького району під солом'яними дахами «етнокафешок» на своїй території.
Аквагрим, плетіння мотанок і вінків, стрибки через багаття і сезонні народні обряди для гостей, які віддають перевагу активному і пізнавальному виду відпочинку. Для більш стійких відвідувачів, які не страшать нещадного сонця і здатних витримати багатогодинне перебування на ньому, протягом дня йшла концертна програма на спеціально спорудженій фестивальній сцені, на якій свої артистичні таланти демонстрували художні колективи нашої громади.

Фото без опису

В рамках фесту пройшли трендові нині майстер-класи народної майстерності, приготування шашликів, виступи етно-колективів,  і навіть обливання святою водою. Простіше кажучи, було весело і душевно!

Фото без опису

ансамбль "Мрія" - Мороз Л.В., Москалик С.В., Яцик О.І., Недокус Є.М.

Левченко В.Г.

ансамбль "Дивоцвіт" - Шипита М.Ф.,Кравченко Л.І.,