ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДОГАРКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.01.2018 14:13

25 січня цього року у Недогарківській сільській раді відбулося засідання виконавчого комітету. На засіданні були присутні 8 членів виконавчого комітету та запрошені працівники відділу та закладів культури, спеціалісти виконавчого комітету Недогарківської сільської ради та директор ПП «Креміньзовніштранссервіс» І.В.Шкварко (перевізник).

На порядок денний засідання було винесено 11 питань, а саме:

1.Про внесення змін до показників бюджету об'єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2. Про затвердження розпорядків роботи установ, організацій та підприємств, розташованих на території Недогарківської сільської ради на 2018 рік.

3. Про організацію  громадських робіт у 2018 році на території Недогарківської сільської ради.

4. Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Недогарківської сільської ради.

5. Про затвердження Плану заходів по соціальному захисту бездомних осіб та інших вразливих груп населення Недогарківської сільської ради на 2018 рік.

6. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Недогарківській сільській раді на 2018 рік.

7. Про закріплення земельних ділянок за організаціями та підприємствами, призначення відповідальних за озеленення, чистоту, благоустрій та фітосанітарний стан на території Недогарківської сільської ради на 2018-2021роки.

8. Про наслідки розгляду заяв громадян.

9. Про затвердження подання про адміністративні правопорушення за ст.197 КУпАП.

10. Про затвердження плану роботи відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради на 2018 рік.

11. Про розгляд проблемних питань щодо здійснення перевезення пасажирів приміськими автобусними маршрутами «Кременчук - Недогарки» та «Кременчук-Максимівка».

Найбільш складним в плані обговорення виявилось питання щодо здійснення перевезення пасажирів приміськими автобусними маршрутами «Кременчук - Максимівка» та «Кременчук - Максимівка». Причиною розгляду стали звернення громадян з приводу порушення графіка руху автобусу (а іноді і скасування рейсів), грубе поводження водіїв з пасажирами та відсутність необхідної інформації для пасажирів у салонах автобусів. В ході обговорення даного питання було рекомендовано перевізнику ПП Шкварко І.В. усунути вказані порушення, а виконавчому комітету Недогарківської сільської ради постійно тримати на контролі стан перевезення пасажирів на території Недогарківської сільської ради.

Детальніше з рішеннями виконавчого комітету Недогарківської сільської ради, прийнятими 25 січня 2018 року можна перейшовши за посиланням – РІШЕННЯ, ПРОЕКТИ РІШЕНЬ, ДОКУМЕНТИ на сайті нашої громади.