Вшанування жертв Голодомору в селі Максимівка

Дата: 28.11.2017 15:11

Вшанування жертв Голодомору в селі Максимівка

Сьогодні 24.11.2017 року в с. Максимівка вшановували пам'ять жертв Голодомору 1921-1923рр., 1932-1933рр., 1946-1947рр. О 13:00 годині біля Свято-Успенської церкви зібралися мешканці села, працівники культури, учителі та учні Максимівського НВК та пройшли хресною ходою до пам’ятного знаку жертв Голодомору. Священнослужитель  Отець Іван провів молебень за невинно убієнними. До всіх звернувся депутат сільської ради, учитель історії Максимівського НВК Пилипенко В.В., який розповів про часи Голодомору в селі Максимівка. Також до всіх звернувся староста села Перешило М.М. Вшанували пам'ять загиблих і учні Максимівського НВК, які розповіли страшні сторінки історії. Схилили голови у скорботі хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблих.

Староста села закликав усіх запалити свічки 25.11.2017 року о 16:00 в своїх домівках.

В сільській бібліотеці завідуюча Кравченко Л.І. оформила виставку «Гіркі сльози України.

Директор Максимівського СБК Семененко Ю.І.