«Життя прекрасне!»

Дата: 28.03.2018 15:37

У легендарного поета-філософа зі Сходу Омара Хайяма є рядки:

«Коль день прошел  - о нем не вспоминай,

Пред днем грядущим в страхе не стенай,

О будущем и прошлом не печалься,

Сягодняшнему счастью цену знай!»

Нинішнє життя не балує нас святами, особливо обділені пенсіонери. В довгі зимові вечори всі розваги літніх людей зводяться до перегляду фільмів, читання газет і в одиничних випадках - пошуку інформації в Інтернеті. Та з часу створення Недогарківської громади, ситуація змінилась корінним чином. І цьому посприяв капітальний ремонт сільського клубу, який до цього майже 30 років не опалювався. Тепер оновлена, ошатна та модернізована за європейським рівнем будівля зігріває не лише теплом спеціально вмонтованих електричних ламп, а ще й теплом людських сердець! В радянські часи говорили: «Не місце прикрашає людину, а людина – місце!» Вже стали звикати літні люди села Недогарки до різноманітних концертних програм учасників художньої самодіяльності сільського клубу, де обов’язки завідуючої виконує Яцкова Віталіна, а тут ще і в сільській бібліотеці організувався для них клуб. І потяглися в нього не лише місцеві пенсіонери. Привітати літніх жінок перед святом 8 Березня завітали і гарні чоловіки з сусіднього села – Слюсар Микола, Анатолій Орел та Костенко Анатолій. А от на наступне засідання, присвячене Дню Сміху, вже запрошений соліст Піщанського центру культури та дозвілля – Лихман Максим. За ініціативою завідувача Недогарківською сільською бібліотекою-філією Мороз Любові в традиції клубу введено святкування дня іменинника. 1 квітня всі разом учасники клубу будуть вітати Коваленка Анатолія та Лисенка Миколу з днем, коли вони з`явилися на світ. В подальших планах клубу за інтересами «А пісня – то душа…» - святкування Дня Перемоги, Дня Матері, заняття спортом та релаксом.

Свою турботу про людей, які важкою працею заслужили в селі повагу, постійно виявляє і влада. Сільський голова Віра Пащенко – постійний гість таких засідань, а депутат районної ради Сіора Володимир та його дружина Лідія приймають живу безпосередню участь в їх підготовці та проведенні. Тому і проходять такі зустрічі щемливо, дружно, душевно та весело, повертають присутніх у роки юності, зігрівають теплом та викликають бажання жити та діяти. А оскільки сміх продовжує життя, наступне засідання клубу за інтересами буде проходити в формі конкурсно-розважальної програми «Супербабуся - 2018». І буде на святі лунати жива музика гармошки та бубни, і буде змагання, і обов’язково – сміх та радість, що продовжують життя!

Вчителька-пенсіонер Тимошенко Валентина.