ПРО ПРОВЕДЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ АКЦІЇ "ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР"

Дата: 05.04.2018 09:19

Як в Недогарках пройшов «чистий четвер»!

Зійшов сніг і «посходили підсніжники» - і баночки, і скляночки, і пакетики… Саме тому ми вирішили зібрати весь мусор і причепурити село до Пасхи. В суботнику приймали участь дитячий садок, клуб, школа, сільська рада, амбулаторія. Ми зібралися біля клубу на 9 годину ранку і відразу в бій! Думаю всі оцінять чистоту кам?янки і прилеглої території, територію біля переїзду і частини вулиці Миру. Дуже вдячна своїм працівникам клубу – Романенко Тетяні і Жевнєровій Наталії. Та найбільшої поваги заслуговують небайдужі жителі села, які побачили рекламу в соцмережах і прийшли на допомогу. Дякую Ярміш Наталі, Малько Ірині і Романенко Валентину. Ну і немає крутіших за наших маленьких помічників – Проскурня Діана, Васеленко Владислав, Штригуль Кіріл, Стародуб Ростислав, Стародуб Катя, Нагайченко Євген, Іванов Ілья, Іванов Гліб, Заніздра Ірина, Покутній Владислав. Ви всі великі молодці! Я вами пишаюсь! Завдяки вам наше село стало чистіше. Думаю, це не останній наш суботник. Посвяткуємо і знову зберемося. Будемо раді бачити в своїх рядах нових людей. Зробимо наше село найчистішим. Бо якщо не ми, то більше нікому!

Віталіна Яцкова