На один смітник стало менше. А чи надовго?

Дата: 27.04.2018 14:05

21 квітня 2018 року, у рамках проведення Двомісячника чистоти і благоустрою та Всеукраїнського суботника, працівниками виконавчого комітету Недогарківської сільської ради, Недогарківської амбулаторії та  ДНЗ "Барвінок", було ліквідовано 1 сміттєзвалище на території села Недогарки (на околиці, по дорозі до аеродрому). Той, хто бував у цьому районі, або ж крадькома (чи нахабно, відкрито) висипав туди сміття - зрозуміє, що довелося витерпіти отим тендітним жіночкам.

Порпатися у смітті - завжди неприємно, а у чужому -  нестерпно. Які тільки думки не приходили у наші голови: і про сміття, і про людей (взагалі), і конкретно про тих, хто створив цей стихійний смітник своїми руками.....

Мабуть марно зараз закликати людей до совісті, розповідати про людей-свиней, про любов до свого села, до малої батьківщини, про майбутнє, про байдужість, про те, що нам тут жити, і нашим дітям, і онукам, і правнукам, і взагалі...

Просто погляньте уважно на фото. Можливо хтось зрозуміє і без слів.

І ще. Це дуже важливо - ми розпочинаємо полювання за тими, хто висипає сміття. Кого спіймаємо - штраф - 3 400 грн. І не ображайтеся потім, коли когось спіймають на смітниках, як то кажуть "на гарячому". Нікому, ніяких прощень не буде. За територіями стихійних смітників тепер спостерігатимуть і вестиметься фотофіксація.

А чи надовго ми знищили цей смітник? Як спіймають вас на "гарячому", змусять сплатити штраф та прибрати після всіх сміття - тоді й побачите. Не вірите - переконайтесь!

Виконавчий комітет Недогарківської сільської ради