ДИТИНСТВА ЧИСТЕ ДЖЕРЕЛО

Дата: 05.06.2018 09:36

Цікаво і незвичайно пройшло свято до Дня захисту дітей у Недогарківській громаді. Учні Максимівського НВК і Недогарківської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися у Максимівському сільському будинку культури, де для них було організоване свято «Дитинства чисте джерело». Команди школярів навчальних закладів змагалися уквесті "Україна - моя Батьківщина", фінішом було складання українського вінка. Для створення святкової, творчої, позитивної атмосфери спілкування дітей працівниками культури було організовано концерт, веселі танці та  перегляд мультфільмів. Сільський голова Пащенко В.К., начальник відділу освіти..культури, спорту та туризму Крівченко Л.В.. здійснили нагородження переможців та призерів районного фестивалю «Веселкові береги Дніпра».

Підкріпившись смачною кашеюта морозивом, діти вирушили на екскурсію до стайні Горюнова Анатолія Семеновича, мешканця села Максимівка. Анатолій Семенович дуже цікаво розповів дітям про своїх улюбленців та ще й дозволив покататися на конях.