ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В МАКСИМІВЦІ

Дата: 06.06.2018 16:01

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Цього дня кращих учнів Максимівського НВК та Недогарківської ЗОШ гостинно запросили на свято до Максимівського Будинку культури. На дітей чекав святковий концерт, нагородження призами, за участь в різних конкурсах, в яких вони брали участь протягом року, весела дискотека, смачна каша, та цікаві мультфільми. Учасники художньої самодіяльності не стояли осторонь, а приймали активну участь.

А вже 3 червня всі гості та жителі села мали змогу прийти на святковий концерт «Дитинство не втрачай» до рідного СБК, та подивитися на талановитих діток Максимівки.

Звучали дитячі улюблені пісні, українські народні танці, та дитячі розваги. По закінченню А.С. Горюнов та В.Я. Крівченко подарували всім діткам інтелектуальні та розважальні подарунки. Після цього на всіх чекала святкова дискотека, всі бажаючі брали участь в конкурсі малюнку на асфальті, а потім мали змогу подивитися на великому екрані свої улюблені мультфільми.

Н.Я. Жевнєрова підготувала виставку гуртка бісероплетіння «Пролісок», та разом з Ю.І. Семененко створили чудову фото зону.

Директор Максимівського СБК  Юлія Семененко