Свято під назвою "Канікули" у Недогарківській бібліотеці

Дата: 06.06.2018 16:10

Святкуванням дня захисту дітей лише почалися приємні сюрпризи для недогарківських дітлахів. 5 червня на всіх, хто відвідує пришкільний оздоровчий табір, чекав святковий захід «Канікули – це весело!» в приміщенні сільської бібліотеки-філії. Спочатку всі присутні змагались в умінні розгадувати загадки, потім всі разом допомагали славнозвісному Незнайці шукати риму до слова «пакля».

Найбільше сподобалось дітлахам весела гра «Склади слово», адже складати треба було, міняючись місцями. Дівчача команда спочатку була кмітливіша, але хлопці відігрались, коли до складу учасників приєднали вчителя фізкультури.

Ну, і яке ж свято без цікавої казки з щасливим кінцем! Казку треба було підготувати та показати самостійно та ще й самою лише мімікою. За результатом бурних аплодисментів виграла команда, що демонструвала казку «Курочка Ряба» на чолі з капітаном Дмитруком Владом. Діти йшли до табору, весело обговорюючи цікаво проведене дозвілля, а на наступний день кількість маленьких читачів бібліотеки зросла вдвічі. І це дуже добре, бо відпочинок теж повинен бути розумним та корисним!

Любов Мороз