Долучилися до світу прекрасного

Дата: 15.06.2018 11:00

14 червня в Недогарківській сільській бібліотеці-філії було весело та гамірно, оскільки туди в котрий раз завітали учасники клубу за інтересами «А пісня – то душа…». Завітали в цей раз з метою навчитись чогось нового. І хоча найстаршому учаснику – загальновідомому сільському гармоністу Чернишу Терентію Івановичу вже 88, повчитись було чому. Приєднатись до світу народних традицій допомогла присутнім культорганізатор місцевого сільського клубу Жевнєрова Наталія Яківна, яка провела для учасників клубу майстер клас по розмальовуванню писанок. Над ідеєю оригінального малюнку трудилися і бувший архітектор Марченко Олександр Михайлович, і бувша працівниця пошти Іванова Марія Федорівна, і бувший завфермою Лисенко Микола Павлович, і , звичайно, сільський гармоніст, який намалював колоритного сільського петушка та гілочки верби. Ідеї були різні, малюнки вийшли чарівно-казкові!

«Я навіть не сподівався, приїхавши з Києва, що в Недогарках на мене очікує такий професійний майстер-клас!», - сказав Марченко Олександр.

А потім, поринувши у спогади юності, під мелодійні звуки гармоні, всі дружно пили чай зі смаколиками.

Домовившись про наступну зустріч на свято Петра та Павла, літні люди покинули бібліотеку, впевнені, що тут завжди гостинно розчинені двері для їх приємних зустрічей з світом прекрасного.

Любов Мороз, завідувач Недогарківської сільської бібліотеки-філії