День Конституції України та День Молоді в Максимівці!

Дата: 04.07.2018 13:49

30 червня в приміщенні Максимівського СБК відбувся захід приурочений Дню конституції України та Дню Молоді, на якому староста села Перешило М.М. привітав усіх зі святом, побажав миру, злагоди, добробуту.

Друга частина концерту відбулася з нагоди святкування Дня Молоді.  На концерті була задіяна молодь села Максимівки, вокалісти – Юлія Семененко, Віталік Здор, Ліза Шевченко, Наталія Опирайло, Зінаїда Карпич, та танцювальній колектив у складі – Маши Криворучко, Маши Коряко, Каті Шепети, Альони Івасюк, Альбіни Гончаренко.  Запрошені гості сестри Анджела Рижай та Юлія Іщенко. Дуже дякуємо нашому незмінному звукооператору та ведучій Вікторії Довгань.

Також на концерті привітали випускників Максимівського НВК та найактивнішу учасницю художньої самодіяльності СБК Лізу Шевченко, та подарували їй подарунок на згадку, побажали хорошого навчання, любові та успіхів у подальшому житті, нас не забувати і по частіше приїздити з виступами в рідне село.

Після концерту на всіх чекала святкова дискотека!

Директор Максимівського СБК Ю.І. Семененко