Про проведення першого засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку громади

Дата: 01.08.2018 10:08

31 липня у приміщенні Недогарківського сільського клубу відбулося перше засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку Недогарківської сільської ради. Розробка стратегії громади відбувається за підтримки Центру розвитку місцевого самоврядування (зокрема його Полтавським відокремленим підрозділом) та Програмою міжнародної підтримки "U-LEAD з Європою". Для допомоги учасникам робочої групи та проведення їх навчання до нас прибув експерт з регіонального розвитку Полтавського відокремленого підрозділу установи «Центру розвитку місцевого самоврядування» Вадим Штефан. У роботі групи взяли участь 20 осіб. Із привітальним словом до учасників Робочої групи виступила Недогарківський сільський голова Пащенко Віра Костянтинівна.

В ході роботи  групи були розглянуті наступні питання:

1. Методологія стратегічного планування та порядок розробки стратегії.

2. Представлення та узгодження графіка засідань Робочої групи на період роботи над Стратегією.

3. Обговорення та узгодження організаційних позицій щодо роботи над процесом розробки стратегії .

Вадим Штефан ознайомив присутніх із принципами стратегічного планування, вигодами від стратегічного планування, складнощами,  які виникають в процесі розробки стратегії, підготовкою та організацією розробки стратегії, навів досвід та приклади розробки стратегії в інших громадах (Сергіївській, Глобинській, Пришибській).

В ході розмови від присутніх надходили пропозиції щодо майбутнього бачення Плану заходів виконання стратегії:

• будівництво спортзалу у с. Недогарки та розвиток фізичної культури і спорту у громаді;
  • розвиток медичної галузі та забезпечення лікарями;
  • підтримка малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць та розробка інвестиційних проектів.

Наступним кроком у роботі групи буде проведення детального дослідження громади (її економічних, демографічних, природних, географічних та соціальних  показників), проведення опитування мешканців громади (не менше 10% громадян/ близько 380-400 осіб) та опитування представників бізнесу.

В ході обговорення учасники групи визначилися із періодом,  який  буде охоплювати План стратегічного розвитку громади (3 роки/2019-2021). Наступне засідання Робочої групи буде проведено у середині вересня місяця.

Шановні мешканці громади! Прохаємо Вас долучитися до проведення громадського опитування. Незабаром анкети для проведення опитування з’являться у приміщеннях Максимівського старостату, Недогарківської сільської ради, у всіх установах, організаціях та підприємствах наших сіл.

Від Вашої активності і небайдужості залежить майбутній шлях нашої громади!

Виконавчий комітет Недогарківської сільської ради