Триває обласний конкурс інвестиційних проектів "Горизонти Полтавщини"

Дата: 01.08.2018 10:41

Нагадуємо всім відвідувачам нашого сайту, що заходами обласної цільової Програми спрянння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки передбачено проведення конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини».

Метою конкурсу є виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проектів в пріоритетних галузях економіки, для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам шляхом формування пакету інвестиційних пропозицій та належного промоційного середовища.

До участі у конкурсі запрошуються: усі охочі, які мають бізнес-ідею, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних  ресурсів; забезпечить створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту. Участь у конкурсі є відкритою та безкоштовною.

Детальна інформація про умови участі та положення конкурсу доступна на офіційному сайті облдержадміністрації (тематичний банер на головній сторінці, http://www.adm-pl.gov.ua/page/konkurs-investiciynih-proektiv-gorizonti-poltavshchini).

Заявки приймаються через заповнення електронної форми за лінком https://goo.gl/forms/1eTz7fPtTeWGAbTB2.