Як готуються заклади освіти Недогарківської сільської ради до нового 2018-2019 навчального року

Дата: 20.08.2018 12:08

Відділом освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради проведено чимало робіт по підготовці до нового навчального року.

На сьогоднішній день на території  сільської  ради налічується 2 заклади загальної середньої освіти та1дошкільний навчальний  заклад.

Відділом освіти, культури, спорту та туризму  видано ряд  наказів:

- наказ  №72 від 02.07.2018 року «Про підготовку енергетичних господарств до роботи до опалювального періоду у 2018-2019 років», де передбачено заходи щодо забезпечення підготовки  закладів освіти до нового опалювального сезону, ремонт котельнь  до роботи в осінньо-зимовий період;

- наказ №79 від 19.07.2018 року «Про підготовку навчальних закладів до 2018-2019 навчального року»;

-наказ №78 від 19.07. 2018 року «Про підготовку спортивних споруд та майданчиків до роботи в осінньо-зимовий період»;

- наказ №75 від 10.07.2018 року «Про створення комісії по підготовці закладів освіти до опалювального сезону 2018-2019 навчального року»

На нарадах керівників навчальних закладів систематично контролюється питання стану підготовки навчальних закладів.

Наказом по відділу освіти створено робочу групу  по перевірці підготовки освітніх закладів до роботи в осінньо-зимовий період  2018-2019 навчального року, яка надаватиме практичну допомогу у розв’язанні проблем, що виявлятимуться.

При підготовці до опалювального сезону  були проведені такі роботи:

• Перевірка димоходів;
  • Повірка газових лічильників, коректорів, модемів;
  • Підготовлені паспорти та акти по теплу;
  • Проведені гідравлічні випробування систем опалення;

Проведене гідропневматичне промивання систем опалення

Працівники   закладів освіти, що відповідають за безпечну експлуатацію газового обладнання,  пройшли навчання. Також у  серпні, до початку опалювального сезону, було  проведено перевірку димовентиляційних каналів теплогенераторних закладів освіти -1200 грн.

У Максимівському  навчально-виховному комплексі  - ДНВ «Веселка» проведено реконструкцію  теплогенераторної -122 тис.грн (придбано ), ремонт теплогенераторної– 20 тис. грн. (школа встановлення котла + придбання котла -58тис.грн),

• виготовлення контуру заземлення Максимівського НВК – 7630 грн.,

- проектування блискавко-захисту  Недогарківська ЗОШ I-III ступенів – 4 866 грн.

• проектування автоматики пожежної сигналізації 14890грн Недогарківська ЗОШ IIII ступенів  +14 890 грн. Максимівський НВК
  • повірка коректора, лічильника Максимівського  НВК – 9 000 грн.
  • налагоджування  та повірка лічильника газу  в Недогарківській ЗОШ IIII ступенів  1308,67 грн.

Ремонтні роботи:

• поточний ремонт закладів загальної середньої освіти – 8 000 грн. (Недогарківська ЗОШ IIII ступенів)
  • поточний ремонт закладів загальної середньої освіти – 8 000 грн. (Максимівський НВК)
  • поточний ремонт ДНВ «Веселка» Максимівського НВК – 2 000грн.
  • ремонт електроплити Недогарківська ЗОШ IIII ступенів 3 800 грн.

Фінансування робіт з підготовки закладів освіти  до нового навчального року проводилося за рахунок місцевого бюджету.

Розпочато  придбання обладнання  для перших класів Нової української школи (Недогарківська ЗОШ I-III ступенів та Максимівський НВК):

- інтерактивні комплекси 2 шт. 100 050,00 грн.

- учнівські столи, стільці 42 шт. 76312,00грн

- шафи відкриті для зберігання дидактичного матеріалу 12350,00 грн.

- фліпчати 2 шт.  4130,00 грн.

- килими 5000,00 грн.

Проведено ремонт у їдальнях навчальних закладів.

Дякуючи підтримці та допомозі батьків учнів було проведено поточні та капітальні ремонти навчальних класів загальноосвітніх закладів.

З допомогою батьків проведено заготівлю овочів на зиму ( помідори, огірки, кабачки, томатний сік).

03.08.2018 року було успішно проведено приймання готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів до нового навчального року.

Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету  Недогарківської сільської ради