Відбудеться засідання виконавчого комітету Недогарківської сільської ради

Дата: 07.09.2018 09:44

07 вересня 2018 року о 15.00 в приміщенні сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Недогарківської сільської ради. На розгляд членів виконкому виносяться наступні питання:

1. Про відзначення 75-ї річниці визволення сіл Недогарківської сільської ради від нацистських загарбників.

2. Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту Недогарківської ОТГ.

3. Про виділення одноразової матеріальної допомоги громадянам.

4. Про затвердження подання про адміністративне правопорушення за ст. 197 КУпАП.

5. Про організацію та проведення на території Недогарківської сільської ради призову громадян України на строкову війсь військову службу восени 2018 року.

6. Про розгляд заяви гр. Матієнка В.Г. стосовно оформлення права власності на об’єкт нерухомого майна.

7. Про розгляд заяви гр. Осадчого Г.Г. стосовно оформлення права власності на транспортні засоби.

8. Про розгляд заяви гр. Осадчого Г.Г. стосовно оформлення права власності на автомобіль.

9. Про розгляд заяви гр. Заприкут Л.Г. стосовно оформлення права власності на автомобіль.

10. Про внесення змін до показників бюджету об'єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.