З Днем народження ліцею!

Дата: 10.09.2018 09:17

Знаменна подія відбулася 1 вересня у с.Недогарки - відкриття Недогарківського ліцею. На свято завітали батьки, представники громадськості, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Недогарківської сільської ради Крівченко Л.В.. Помічник народного депутата Костянтина Жеваго У.Я.Жакун привітала першокласників і вручила подарунки. Прикрасою свята стала пісня першокласників у виконанні маленьких ліцеїстів Войтенко С., Пивовара М., Пермінової В.. Діти, батьки мали змогу сфотографуватись біля трьох фотозон, створених руками учителів, а також отримали персональне побажання, що їх очікувало на Дереві бажань. Не обійшлося і без сюрпризів: подарунок від директора ліцею Яременка В.А. дістався учениці 6 класу Великотрав Я.

Батьки разом з дітьми у цей день провели Уроки Добра, Миру, родинні свята, квести, коштували запашний коровай, співали пісні.

Усі відчули, що разом ми ліцейна родина!