Що зараз турбує громаду? Звісно ж – голосування за проекти бюджету участі!!!

Дата: 19.09.2018 15:02

Що таке «бюджет участі»? Ви, мабуть, не місцевий? Адже всі місцеві знають про бюджет участі і про голосування за його проекти.

Якщо Ви досі не знаєте про нього нічого – тоді все по-порядку…

Бюджет участі Полтавської області – це взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації. Автором проекту може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 14 років, який проживає в межах Полтавської області та подає проект для участі в конкурсі.

Конкурс проектів розпочався іще 20 липня і триватиме до 30 вересня. Наразі триває голосування за подані на конкурс проекти.

А тепер про проекти. Недогарківська громада представила на конкурс відразу 3 проекти.

ПРОЕКТ № 72  Облаштування зони відпочинку і розвитку з поліфункціональною альтанкою для мешканців Недогарківської громади Кременчуцького району (автор Куценко Тетяна Іванівна).

Проект передбачає облаштування альтанки та Зони Відпочинку і Розвитку в центрі села Недогарки, біля приміщення ліцею. Проектом заплановано придбання альтанки, закупівля рослин, матеріалів для об’єктів зеленої архітектури, благоустрій конкретної ділянки території, формування міні-дендрарію з хвойних рослин, облаштування місця для проведення дозвілля, розвиваючих екскурсій, релаксаційних та пізнавальних заходів для мешканців села.

Проект № 89 Спортивно-ігровий майданчик «Sport Happy (Спорт Хеппі)» в с. Недогарки Кременчуцького району (автор Ярош Світлана Миколаївна).

Мета проекту - створити спортивно-ігровий майданчик для дітей дошкільного та шкільного віку з метою забезпечення рухової активності під час проведення прогулянок, спортивно-фізкультурного дозвілля та занять з фізичної культури на свіжому повітрі.

Проект № 130 Спортивний комплекс – основа формування нового спортивного покоління мешканців с. Недогарки Кременчуцького району (автор Теркун Валентина Анатоліївна).

У рамках реалізації проекту передбачено облаштування сучасного спортивного комплексу під відкритим небом на території с. Недогарки, біля приміщення сільського клубу. Цей спорткомплекс дасть можливість мешканцям с. Недогарки отримати місце для проведення щоденних занять спортом, масових фізкультурно-оздоровчих заходів та стане улюбленим місцем відпочинку та активного дозвілля для всіх мешканців села.

Голосуй за проекти, які приймають участь у конкурсі проектів бюджету участі Полтавської обласної ради.

Це проекти мешканців нашої громади. Якщо вони переможуть – с. Недогарки зміняться на краще.

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! ГОЛОСУЙ ЗА ПРОЕКТИ!

Зайди у сільську раду та отримай консультацію або зайди на сайт бюджету участі Полтавської обласної ради

ПРОГОЛОСУЙ ЗА ПРОЕКТИ

72

89

130

Інформація про бюджет участі -  на офіційному сайті http://bu.oblrada-pl.gov.ua/.