Відбулося 2-ге засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку Недогарківської громади

Дата: 26.10.2018 12:53

19 жовтня 2018 року у актовій залі Недогарківського ліцею відбулося 2-ге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Недогарківської громади. 20 учасників Робочої групи зібралися, щоб продовжити роботу над розробкою Стратегії. Координував роботу групи експерт із регіонального розвитку Полтавського відокремленого підрозділу установи «Центру розвитку місцевого самоврядування» Вадим Штефан. У ході роботи групи були розглянуті наступні питання:

1. Презентація Даних для соціально-економічного аналізу Стратегії розвитку Недогарківської сільської об’єднаної територіальної громади.

2. Презентація Звіту про результати опитування мешканців Недогарківської громади.

3. Презентація Звіту про результати опитування представників бізнесу у Недогарківській громаді.

4. Напрацювання формулювань бачення розвитку громади.

5. Проведення SWOT-аналізу стану розвитку громади.

Кожна громада завжди має багато проблем, які вимагають вирішення, деякі з них є особливими та притаманними лише конкретній громаді. На цьому засіданні учасники робочої групи спробували приступити до визначення сильних та слабких сторін громади, її можливостей та загроз, провели детальне дослідження середовища та зробили аналіз ситуації місцевої економіки. Саме глибоке і реальне розуміння ситуації в громаді є основою для початку розробки Стратегії.

Наталія Гарагуля