"Хеловін" у Максимівській бібліотеці

Дата: 29.10.2018 15:38

Щодалі популярнішою в українців, а особливо у дітей, стає традиція святкування Хеловіну.  26 жовтня  Максимівська сільська бібліотека  з читачами, та працівниками Максимівського будинку культури влаштували маскарадну містерію «Хеловін у бібліотеці», адже це унікальна можливість втілити у реальність щось фантастичне і магічне. Було дотримано всіх традицій та символізму: гарбузи-ліхтарі, павутинні тенета, привиди та багато іншого.Приміщення бібліотеки заполонили летючі миші і кажани, чорні кішки і коти, мумії і привиди.  Вся ця нечиста сила повилазила з підземного казкового книгосховища. Виготовили відповідний антураж  бібліотекар  та читачі власними руками. Та не тільки це. Адже кожен читач мав змогу намалювати на повітряній кульці страшного казкового героя. Бібліотекар Кравченко Л.І. створила веселу атмосферу та хороший настрій учасникам, які прийшли в костюмах. Присутні брали участь у моторошних конкурсах та грі «Впізнай монстра», шукали відповіді у вікторині «Все про Хеловін», дізналися про ірландське коріння, історію виникнення, розвиток та поширення цього звичаю. Затамувавши подих, вони слухали легенди про дядька Джека, про сезони темряви і світла. Учасники придумували страшні закляття та вимовляли їх моторошними голосами, розкривали таємниці відьомської скриньки, що давало їм можливість перепустки на майстер-клас декорування гарбуза «Ліхтарик Джека». Таємничої атмосфери додало тьмяне освітлення. Свято вдало доповнили виставки-лякалка «У вирі книжкових жахів, містики, пригод». Захід пройшов у форматі карнавальної забави та виявився творчим, пізнавальним. Хеловін став чудовою нагодою гарно провести час. Цього дня бібліотечний «дім з привидами» зібрав чимало читачів, які вміють веселитися та яким притаманне хороше почуття гумору і ніхто з них не залишився без традиційних хеловінських солодощів.