Новий фотоконкурс на сторінках нашого сайту - «Чарівна осінь».

Дата: 30.10.2018 12:39

Шановні читачі нашого сайту. Осінь, яка у нас зараз за вікном, не може не захоплювати. Скільки барв та золота у природі. Так і хочеться сказати природі: «Стій! Зачекай! Не поспішай втрачати своїх фарб! Не змінюй їх на білий колір…». Та осінь відступить, забравши із собою свою чарівність і неповторність. Давайте зупинимо ці прекрасні миті і залишимо на згадку фото.

Шановні читачі. Ми оголошуємо новий фотоконкурс на сторінках нашого сайту.

«Осінь за вікном», «Я і осінь», «Незабутні миті осені» -  ось тема наших фото. Ці фото прикрасять головну сторінку нашого офіційного сайту.

Фото приймаються до 01 грудня 2018 року.

Надіслати електронний варіант фотографії потрібно на нашу електронну скриньку:  nedogarkiotg@gmail.com, або принести у Недогарківську сільську раду або Максимівський старостат.

Виконавчий комітет Недогарківської сільської ради