Творчий вечір у сільській бібліотеці

Дата: 08.11.2018 16:14

06.11.2018 року в приміщені Максимівської сільської бібліотеки (завідуюча Л.І. Кравченко) було проведено творчий вечір спільно з працівниками СБК, приурочений до дня української писемності та мови.

Також всі бажаючі змогли переглянути виставку «Моя ти рідна, горда мова».

З нагоди цього свята до бібліотеки було запрошено жительку с. Максимівка Фірсову Ларису Феотістовну, яка розповіла слухачам, за чашкою гарячого чаю, про свій творчий шлях. Читала свої власні вірші, співала власні пісні, які покладені на власну музику. Також дуже було цікаво послухати  оповідання «Кошка», яке зачитала Л.І. Кравченко з книги, яку написала Лариса Феотістовна.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Лариса Феотістовна ділилася з присутніми життєвим досвідом, як завжди залишатися оптимісткою і бути молодою. Під кінець заходу всі із задоволенням потанцювали із «наймолодшою» учасницею художньої самодіяльності. Адже Лариса Феотістовна ще й активна учасниця ансамблю «Роси» та хорового колективу Максимівського СБК. Також вона виконує свої власні пісні на різних заходах та концертах.

Лариса Феотістовна є прикладом як для молодшого так і для старшого покоління. Адже її не вичерпна енергія, сила духу, доброзичливість, оптимізм та талант є достойним прикладом для наслідування.

Завідуюча Максимівської сільської бібліотеки Л.І. Кравченко