НОВИНИ МАКСИМІВСЬКОГО НВК

Дата: 15.11.2018 08:11

10-11 листопада 2018 року учні Максимівського навчально-виховного комплексу взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, російської мови, біології, трудового навчання та ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика.

ВІТАЄМО З УСПІХОМ  НАШИХ ОЛІМЦІЙЦІВ!

1. Довгань Вікторію, ученицю 11 класу, за зайняте І місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Пилипенко Н.Ф.)
  2. Івасюк Альону, ученицю 10 класу, за зайняте І місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Пилипенко Н.Ф.)
  3. Залужну Марію, ученицю 9 класу, за зайняте І місце в олімпіаді з біології  (вчитель Воробйова Л.В.)
  4. Кулинич Єлизавету, ученицю 8 класу, за зайняте І місце в олімпіаді з трудового навчання  (вчитель Ручка А.В.)
  5. Тихоненка Давида, учня 8 класу, за зайняте І місце в олімпіаді з трудового навчання (вчитель Скрипач  С.С.)
  6. Торяника Данила, учня 9 класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з російської мови і літератури (вчитель Ляпун Л.М.)
  7. Мироненко Яну, ученицю 10  класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з російської мови і літератури (вчитель Ляпун Л.М.)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. ПЕТРА ЯЦИКА

1. Івасенко Діану, ученицю 6  класу, за зайняте ІІ місце  (Бережна Л.П.)
  2. Іванову Дарину, ученицю 7  класу, за зайняте І місце  (Бережна Л.П.)
  3. Довгань Вікторію, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце (вчитель Квіташ Н.І.)

Молодці!!!

Так тримати!!!