Дні Гідності у Недогарківському ліцеї

Дата: 18.12.2018 08:45

В період з 19.11 по 05.12 у Недогарківському ліцеї пройшли Дні Гідності. Заходів, справ, тренінгів, зустрічей та подій було проведено чимало! Діти із задоволенням долучилися до марафону написання листів собі у майбутнє, складали "хмаринки смислів", пригадували, які гідні вчинки вони вчинили за останній час, переглянули відеозвернення Далай Лами до молоді, уповноважено зі справ людини Миколи Кулеби та телеведучої Наталії Мосейчук. На тренінгових заняттях для учнів, проведених практичним психологом, відпрацьовували вміння толерантного спілкування, вирішували колективно різні ситуації, вчилися виходити із конфліктів.
Однм із заходів, який обє'днав всіх учнів, учителів, батьків став благодійний ярмарок проведений у Щедрий вівторок. Кошти, зібрані під час ярмарку, направлені на лікування онкохворих дітей Кременчуцького району.
Також в цей час у Недогарківському ліцеї пройшли цікаві зустрічі із краєзнавцем з м.Свідловодська Сергієм Гайдуком та начальником відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світланою Терещенко.
Ми віримо в те, що такі заходи допоможуть дітям зрозуміти, що доброта і чуйне серце, взаємоповага, людяність та гідність не є слабкістю, а є головними рисами сучасної людини!

Інна Шахман