Привітання з Новим роком від народного депутата Костянтина Жеваго

Дата: 29.12.2018 08:29

Шановна Віро Костянтинівно! Щиро вітаю Вас і жителів  Недогарківської громади  зі світлими  та  радісними святами,  які об"єднають  у собі дитинство, сьогодення та мрії  про майбутнє  –   Новим 2019 роком і Різдвом Христовим!

Завершується ще один рік нашого життя, ми входимо у новий відлік часу, аналізуючи і оцінюючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Переконаний, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій у нашій державі.
         Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких,  урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.
Від щирого серця бажаю, щоб у 2019 році всі ваші досягнення зросли багаторазово, щоб усі задуми втілились у життя і змінили його на краще! Нехай кожен день буде наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди. Нехай Різдвяна зірка принесе у ваші домівки добро і благоденство, осяє радістю серце і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю.

З повагою, Костянтин Жеваго.