Акція до Міжнародного дня дарування книг у Максимівській бібліотеці

Дата: 14.02.2019 16:12

Жителі села Максимівки приєдналися до міжнародної акції «Подаруй бібліотеці книгу», яка проводиться 14 лютого з 2012 року в різних країнах світу. Ініціатором, цього заходу, стала багатодітна мама, жителька США, Еммі Бродмур.

Таким чином, читачі сільської бібліотеки, виразили свою любов до книги, адже 14 лютого всі жителі планети святкують день Святого  Валентина, свято всіх закоханих.

У цей святковий морозний день, прийнято абсолютно безоплатно вручати книги, перш за все, дітям. По-перше, тому що не кожна дитина має вдома, завдяки батькам, гарну бібліотеку, а по-друге, книги допомагають дітям розвинути в собі такі якості, як співчуття, доброта, вміння надати допомогу тим, хто потрапив у біду і інші негаразди, що дозволяють маленькій людині перетворитися з часом в Людину з великої літери.

Завідуюча сільською бібліотекою, Л.І.Кравченко, дуже вдячна активним користувачам бібліотеки за такі чудові подарунки, адже тепер  цими творами мають змогу насолоджуватися і інші читачі. Дякуємо за подарунки  активним користувачам : Ляпун В.М. , Бондар Т.В., Фірсовій Л.Ф., Жевнєровій Н.Я. та Опирайло В. В.

Тож, шановні друзі, приходьте до Максимівської бібліотеки де вас завжди чекають цікаві та змістовні розповіді.

Завідуюча Максимівської сільської бібліотеки Л.І.Кравченко

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)