Цей одвічний біль - Афганістан

Дата: 18.02.2019 10:15

14-15 лютого 2019 року на території  Недогарківської сільської ради відбулися заходи, приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Афганістан болить в моїй душі» - саме так називалася зустріч учнів Недогарківського ліцею з випускником цієї школи Доном Віктором, який був учасником військових дій у Демократичній Республіці Афганістан.

Напередодні  30-ти річчя  виводу радянських військ з Афганістану Віктор  розповів школярам Недогарківського ліцею про справжню солдатську дружбу, запеклі бої, пережиті враження та втрати на війні.

Також було проведено захід  «Цей одвічний біль – Афганістан» у Недогарківській сільській бібліотеці. У  тісному колі воїни – афганці сіл Максимівки та Недогарок поділилися своїми роздумами та спогадами про ті страшні роки втрат та болю.

Сільський голова Віра Костянтинівна Пащенко вручила нагрудні  медалі «Честь. Мужність. Пам'ять.» з нагоди 30-річчня виведення військ з Афганістану воїнам-афганцям:Пасішнику Станіславу Володимировичу, Ромашину Віктору Івановичу, Глушку Олександру Степановичу, Гущину Андрію Борисовичу та Бистровському Олегу Анатолійовичу.

Людмила Крівченко