ДЕНЬ СМІХУ В МАКСИМІВСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Дата: 04.04.2019 08:33

Книга «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя є одною з улюблених у багатьох українців для прочитання в новорічно-різдвяні свята. А однойменний фільм вже багато років є невід’ємною частиною зимових вечорів.

Микола Гоголь так гарно описав Різдво в українському селі, що, читаючи книгу, ніби потрапляєш в стару теплу хату з традиційним декором та смачними стравами, а народні традиції так і проникають в саме серце.

2 квітня приміщенні сільської бібліотеки (завідуюча Л.І. Кравченко) відбулася літературна година приурочена до 210 річниці з дня народження М.В. Гоголя та всесвітнього дня сміху на якому всі бажаючі зачитували гуморески, веселі жарти, співали українських народних жартівливих пісень.

Господині вечора Л.І.Кравченко та Н.Я. Жевнєрова пригощали всіх запашним чаєм та солодощами. Веселі сценки та жарти від працівників культури не залишили всіх байдужими. Працівники культури відтворили Гоголівських персонажів: Оксана (Ю.Семененко), Солоха та Одарка (З.Карпич, Л.Кравченко), чортеня (М.Волік) перенесли присутніх до чудових часів М.В. Гоголя.

Для тих, хто хоче відчути дух справжнього українського традиційного Різдва, але не має часу прочитати всю книгу, ми вибрав цитати з книги «Вечори на хуторі біля Диканьки», які переносять у казку. Треба лише увімкнути свою фантазію.

Також був проведений брейн-ринг на кращі знання творів М.В. Гололя.

Завідуюча Максимівською сільською бібліотекою                                 Любов Кравченко