Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

Дата: 19.04.2019 09:36

В дошкільному навчальному закладі «Барвінок» з 08.04. по 12.04.2019 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючи та запобігаючи знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки. В кінці тижня, як підсумок важкій спільній праці дітей та дорослих – спортивне змагання. Яскраві, веселі, насичені, з казковими героями, веселими іграми, загадками і ребусами. А в результаті – тверді та стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху.