Всеукраїнська акції "За чисте довкілля" - в Недогарківській громаді

Дата: 20.04.2019 16:43

20 квітня 2019 року в рамках заходів до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Недогарківської громади проведено суботник. Участь у суботнику взяли вчителі та працівники Недогарківського ліцею та Максимівського навчально-виховного комплексу, Недогарківського дошкільного навчального закладу «Барвінок», Недогарківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, посадові особи та працівники Недогарківської сільської ради, соціальні працівники, депутати сільської ради (Мулявка О.Д., Ємець В.І, Зінченко Л.М., Скринько Л.Я., Пилипенко В.В., Лисюк Н.П., Супрун М.М., Кійло В.І., Сухорук Л.М., Гулий С.В.), мешканець села Рокитне-Донівка Пащенко В.М. та всі не байдужі жителі громади.

Вмотивовані бажанням зробити територію  чистішою і охайнішою, учасники акції проявили здатність до об'єднання навколо ідеї екологічного  розвитку громади, а також свідомого ставлення до збереження навколишнього середовища.

Було впорядковано узбіччя доріг, прилеглих до населених пунктів, впорядковано місця для поховань сіл Рокитне-Донівки та Максимівки.

Щиро дякуємо учасникам даної акції за участь та свідоме ставлення до вирішення екологічних проблем нашої громади. Захід відбувся в надзвичайній, доброзичливій атмосфері та був сповнений позитивних емоцій.