О, Писанко! Ти символ України!

Дата: 03.05.2019 11:07

Навесні, коли весь світ оживає від зимового сну, до нас приходить писанка як провісник світлого Воскресіння Хрестового.

Писанка – це один із найдавніших та найвідоміших культурних і відомих символів України, шедевр мініатюрного народного живопису. Вона увібрала у себе історію нашого народу, його звичаї, вірування, тонке поетичне бачення, краси природи, та розуміння законів її розвитку. За легендою доля світу залежить від того, скільки писанок пишеться щороку до Великодня. Світ існуватиме, любов і добро на землі житимуть, до поки люди розписуватимуть писанки.

Уже який рік поспіль культорганізатор Н.Я. Жевнєрова проводить такий майстер клас для всіх бажаючих. В цьому році прийняли участь як діти так і дорослі, такі заходи були проведені 25 та 26 квітня в Максимівському СБК, дитячому садочку та в Максимівському НВК.

Українська писанка є символом Великодня – свята воскресіння природи, продовженням життя на землі.