Новини Недогарківського ліцею

Дата: 20.05.2019 08:40

Виявляється День сім'ї можна святкувати і так, як у нашому ліцеї: батьківські майстер-класи та бесіди, екскурсії до місць роботи батьків учнів. Радісні діти, щасливі батьки, задоволений педагогічний колектив!!!

14 травня  учні 3 та 4 класів нашого ліцею разом зі своїми учителями Черниш Л. І. та Горіславець Т. В. відвідали ,,Автомістечко,, у парку Миру м. Кременчука. Поліцейські у доступній формі провели з дітьми практичне заняття з Правил дорожнього руху.

Молодші школярі засвоїли навички правильного поводження на проїжджій частині дороги та спробували себе у різних ролях /водіїв, регулювальників, пасажирів та пішоходів. Знання правил та їх дотримання допоможуть учням уникати неприємностей на дорозі в майбутньому.

Позитивні враження від зустрічі та досвід надовго залишаться у пам'яті юних учасників дорожнього руху.