"Випускний бал - 2019" у "Барвінку"

Дата: 30.05.2019 10:18

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків.  Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя.

29 травня гостей  зустріла святково прикрашена зала  ДНЗ «Барвінок».

Ось і настав той день, якого чекали ми всі: дорослі і діти. Сьогодні дитячий садочок проводжає до школи 12 своїх випускників. Ця подія радісна і водночас сумна, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. Завідуюча дитячим садком вручила майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи на згадку про роки, проведені в дитячому садочку. В свою чергу діти висловили багато слів подяки за любов, тепло і ласку своїм вихователям, нянечкам, обслуговуючому персоналу дитячого садочку.

Вихованці дитячого садочку порадували батьків і гостей чудовою концертною програмою. Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки. Дуже сподобався присутнім зворушливий танок у виконанні випускників із їхніми мамами.

Незабаром для наших випускників продзвенить перший шкільний дзвінок. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими подорожами у світ непізнаного, нерозгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали нашим дітям кожен день, крок за кроком, пізнавати навколишній світ, і себе самого в ньому. Попереду непроста дорога у світ шкільного життя

Хай щастить вам наші любі діти!!!