Літо в бібліотеці – свято щодня!

Дата: 06.06.2019 08:11

Канікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Максимівська сільська бібліотека запрошує всіх малюків та їх батьків провести з нею літо. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним.  Бібліотекар  Л.І. Кравченко підготувала програму літніх читань «Сонячні промінці на книжковій сторінці» які допоможуть дітям спілкуватись, розкривати свої можливості та приховані таланти, відпочивати та розвиватись.
Бібліотека
р підготувала для вас цікаві екскурсії, літературні ігри і вікторини, і Вас зустріне галявина веселих витівок «Настрій на УРА!», літня ігротека «Читай, думай, грай». У бібліотеці створено розважально-пізнавальний простір «Світ читаючої сім’ї» та ігровий куточок «Іграшковий Чудо-острів». Тут все літо можна читати книги, малювати, гратися і вільно спілкуватися з однолітками читати, та займатися різними видами прикладної творчості..
У літній період до уваги користувачів - книжкова виставка–захват «
Літо з улюбленою книгою», яка допоможе перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів.
За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, з урахуванням шкільної програми та позакласного читання, бібліотекою розроблені рекомендаційні списки читання «Що читати влітку».
А ще
Максимівська бібліотека оголосила з 1 червня конкурс «Найкращий читач літа-2019». Це справжній читацький марафон з декількома номінаціями. Конкурс продовжуватиметься до 31 серпня. Всі учасники конкурсу будуть відзначені, отримають призи і подарунки!

Завідуюча Максимівською сільською бібліотекою Л.І.Кравченко