Про скликання сесії Недогарківської сільської ради

Дата: 07.06.2019 10:31

18 червня 2019 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Недогарківської сільської ради відбудеться засідання 41 сесії 7 скликання Недогарківської сільської ради.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до показників місцевого бюджету сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про затвердження Положення про ставки єдиного податку та встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, віднесених до  І та ІІ групи  платників єдиного податку на 2020 рік на території Недогарківської сільської ради.

3. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та встановлення ставок податку на 2020рік на території Недогарківської сільської  ради.

4. Про затвердження Положення та встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік на території Недогарківської сільської  ради.

5. Про затвердження «Положення про встановлення ставок та пільг із плати земельного податку, орендної плати на 2020 рік на території Недогарківської сільської ради» та встановлення ставок та пільг із плати земельного податку на 2020 рік на території Недогарківської сільської ради.

6. Про затвердження орендної плати на 2020 рік в населених пунктах Недогарківської сільської ради.

7. Про встановлення туристичного збору на території Недогарківської сільської ради на 2020 рік.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.

9. Про реорганізацію Максимівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

10. Про списання основних засобів.

11. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт частини даху Максимівського НВК по вулиці Соборності, 8 в селі Максимівка Кременчуцького району Полтавської області».

12. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Миру від вул. Приморської до залізничного переїзду в с. Недогарки Кременчуцького району, Полтавської області».

13.Про затвердження  проекту землеустрою та надання в оренду ТОВ «СОНЯЧНА  ЕКО ПЛАНЕТА» земельної ділянки під розміщення сонячної електростанції.

14.Про затвердження  проекту землеустрою та надання в оренду ТОВ «СОНЯЧНА ЕКО ПЛАНЕТА» земельної ділянки під розміщення сонячної електростанції.

15. Про розгляд заяв громадян.

16. Різне.

Профільні депутатські комісії для розгляду сесійних питань та підготовки проектів рішень сесії відбудуться в період з 10 по 14 червня 2019 року.