НАШІ змагалися за звання "Краща спортивна громада Полтавщини"

Дата: 10.06.2019 16:06

8 червня в с. Піщане відбулись зональні змагання обласної спартакіади на «Кращу спортивну громаду Полтавщини».На центральному стадіоні села Піщаного та в спортивному залі Піщанської гімназії у безкомпромісній боротьбі зустрілись команди футболістів, волейболістів, тенісистів та шашкістів з Глобинської, Недогарківської Новознам’янської, Омельницької, Пришибської та Піщанської ОТГ. Висловлюємо подяку усім учасникам змагань, а особливо нашим футболістам (Сьоря Сергій, Зубченко Владислав, Гончаров Сергій, Глушко Владислав, Кушнір Олександр, Романенко Руслан, Бондаренко Владислав, Шахман Володимир, Мулявка Сергій), які зайняли 1 місце та представлятимуть нашу громаду у фіналі спартакіади, яка відбудеться 15 червня о 10.00 год. в с. Засулля Лубенського району.