У світі книг. Екскурсія до Максимівської сільської бібліотеки

Дата: 12.06.2019 17:00

6 червня у Максимівській   сільській бібліотеці  відбувся День відкритих дверей. До бібліотеки завітали діти з пришкільного літнього табору «Чайка».

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

Бібліотека  допомагає  залучати  до читання книжок , популяризує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей, юнацтва, молоді. З метою поширення книг у Максимівській  сілбській бібліотеці   завідуюча   Л.І.Кравченко проведена екскурсія «У світі книг» , для дітей з літнього табору.

Маленькі користувачі дізналися про роботу різних відділів бібліотеки, про послуги та можливості  закладу. Школярі познайомилися із правилами користування книгою та бібліотекою, дитячим фондом.

Цікавим доповненням до заходу стала міні-вікторина. « Я – читаю! Я – знаю!» ,Переглянули книжкову виставку «Літо + книга + я = друзі».  На виставці  були представленні нові книги  які надійшли до  бібліотеки .

Насамкінець діти задоволенням читали  періодичні видання  для дітей - «Пізнайко», «Кенгуру», «Зайчик» «Однокласник» та інші.

Світло, весело та радісно було в цей день у книгозбірні. Школярі мали можливість зареєструватись у бібліотеці та отримати в користування книги з бібліотечного фонду. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших  користувачів.

Завідуюча Максимівською сільською бібліотекою Л.І.Кравченко