ДРУЗІ!!! ПОТРІБНА ВАША УЧАСТЬ ТА ДОПОМОГА!!!

Дата: 24.06.2019 12:23

Громадська організація «Відродження Максимівки» підтримала участь Недогарківської сільської об’єднаної територіальної громади в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. За результатами даного конкурсу проект «Придбання мобільного сценічного комплексу для розвитку фестивального туризму в кластері сільського зеленого туризму Недогарківської сільської ради» отримав співфінансування на 2019 рік з обласного бюджету кошти в сумі 295 тис. 75 грн., з бюджету Недогарківської сільської ради – 265 тис. 568 грн. За умовами конкурсу кожен проект повинен обов’язковому порядку мати співфінансування з боку організації-партнера. Такою організацією-партнером стала громадська організація «Відродження Максимівка». Частка громадської організації в реалізації проекту складає 29 тис. 507 грн. «Відродження Максимівки» фінансується за рахунок членських внесків та благодійних внесків, які збираються для реалізації конкретного проекту. За інформацією керівника ГО «Відродження Максимівки» Пилипенка Вадима Валерійовича на сьогодні на підтримку даного проекту вже зібрано кошти в сумі біля 5 тис. грн. Для всіх не байдужих:

Громадська організація «Відродження Максимівки»

код ЄДРПОУ 39738118,

МФО 331467,

р/р 26007300873715 у Державному ощадному банку України.

Реалізація даного проекту буде одним з кроків по створенню умов для розвитку зеленого туризму на території нашого прекрасного краю.

Інформація про проект

Калініченко Анастасія