«День Конституції України» та «День Молоді» в Максимівці

Дата: 02.07.2019 10:11

28 червня в Максимівському СБК відбувся концерт присвячений Дню Конституції України та Дню молоді.

Перша частина концерту була присвячена Дню Конституції України.

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Друга частина концерту була присвячена Дню Молоді.

Молодь – це майбутнє держави. Конституція України охороняє її інтереси, їх право на освіту і гармонійний розквіт життя. Держава вірить в свою талановиту і працелюбну українську молодь, яка матиме гідне життя і світлу долю.

Під час концерту панувала дружня, весела атмосфера, звучали патріотичні веселі українські пісні, з привітальним словом до всіх звернулася голова громади Пащенко В.К.

Молоді, талановиті, енергійні співаки та танцюристи, а саме Шевченко Ліза, Івасюк Альона, Глушко Таня, Опирайло Наталія, Семененко Юлія, Крівченко Альона, Шепета Саша радували своїми талантами всіх присутніх.

Дякуємо глядачам, які підтримували і не жаліли бурхливих оплесків та вигуків «Браво» та «Молодці».

Директор Максимівського СБК Юлія Семененко