ЩО ТАКЕ EDUCATIONUA 2019?

Дата: 05.07.2019 09:40

Останнім часом в Україні все більшої популярності набирають програми матеріальної підтримки здібних студентів незалежними комерційними організаціями. Аналогічні програми дуже поширені в європейських і американських навчальних закладах та мають неабияку популярність.

EducationUA 2019 – саме одна з таких соціальних програм, що пропонує студентам на конкурсній основі здобути матеріальну винагороду за певні академічні успіхи. Організатором та грантодавцем виступає студія краси та академія Ladyspace. Ми маємо за мету довести студентам, що в сучасному світі знання та наполегливість здатні приносити прибуток ще до отримання диплому

За умовами та результатами конкурсу буде обрано три переможця. Головний переможець отримає грант в розмірі 10 000 грн, що піде на оплату наступного навчального 2019-2020 року або оплату спеціалізованих курсів та програм, якщо переможцем стане студент з бюджетною формою навчання. Студенти, що посядуть друге та третє призові місця, отримають заохочувальні призи. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ

22.04.2019 ми провели онлайн презентацію, щоб ви мали можливість детально ознайомитись з програмою EducationUA 2019.

УМОВИ КОНКУРСУ

Хто може приймати участь у конкурсі

Учасники конкурсу повинні відповідати наступним умовам: громадяни України; студенти 2 - 5 курсу, будь-якого ВНЗ; будь- який факультет чи спеціалізація; денної та заочної форми навчання; учні на контрактній та бюджетній основі.

Порядок проведення конкурсу

• Кандидат готує аналітичну статтю та надсилає її на електронну пошту організатора;
  • Обов'язково подає заявку на участь у конкурсі за допомогою форми нижче, до 31.07.19 р. включно;
  • Членами журі з 01.08 по 10.08.19 р. проводиться аналіз і оцінка робіт кандидатів;
  • За результатами аналізу визначаються 3 кращі роботи;
  • Автори кращих робіт презентують і захищають їх перед журі 15.08.19 в м. Києві.
  • За результатами фактичного захисту буде визначено головного переможця. Учасники, які посядуть друге та третє місце отримають заохочувальні призи.

Вимоги до роботи учасника

Для участі в конкурсі необхідно написати унікальну аналітичну статтю обсягом 2000 - 3000 слів на тему з маркетингу:

«Можливості та потенціал наскрізної аналітики при оцінці ефективності маркетингових бюджетів»

Стаття буде проходити перевірку на плагіат, тому пропонуємо учасникам прикласти особистих зусиль на аналіз та підготовку унікальних матеріалів. Роботу потрібно оформити в файлі Word або Google Docs.

Правила подання готової роботи

Роботи учасників конкурсу повинні бути надіслані організаторам на електронну пошту ladyspace.educationua@ukr.net до 31.07.2019 року включно. В електронному листі потрібно зазначити ПІБ автора статті та контактну інформацію, що повинні збігатися з вашими даними, що будуть подані через форму на сайті для участі у конкурсі.

Призовий фонд

Призовий фонд грантодавця складає 10 000 грн, який буде спрямовано на оплату наступного навчального 2019-2020 року переможця в українському ВУЗі або оплату спеціалізованих курсів та програм, якщо переможцем стане студент з бюджетною формою навчання. Гроші готівкою НЕ видаються. Спонсором програми виступає студія краси та академія Ladyspace.

Додаткова інформація

Додаткових умов та вимог з боку грантодавця не має. По закінченню навчання студент вибирає те місце роботи, яке вважатиме за потрібне.

Офіційними спонсорами та організаторами програми виступають компанія Ladyspace та SMMdriver. З деталями проведення конкурсу та темами аналітичних робіт можна ознайомитись на сторінках сайтів кожного з грантодавців:

Якщо виникли додаткові запитання, їх можна поставити за допомогою наступних каналів зв'язку:
Електронная пошта:
educationua@ukr.net або за телефоном: +380631016042 с 10 до 18, щоденно.

Дякуємо за підтримку нового соціального проекту!

З повагою, організатори проекту EducationUA в Україні,
Наталія Узарська - засновник студії краси та академії Ladyspace,
Віктор Купріянець - керівник сервісу просування в інстаграм SMMdriver.